ul. Kurpińskiego 5a, 85-096 Bydgoszcz, tel. 52 325-58-11, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PORADNIE W WOJEWÓDZKIEJ PRZYCHODNI DERMATOLOGICZNEJ

  • Poradnia Dermatologiczna
  • Poradnia Chorób Przenoszonych Drogą Płciową
Rejestracja telefoniczna:
tel. 52 325-58-11
poniedziałek - piątek od 8:00 do 14:00
Godziny pracy przychodni:
poniedziałek 7:00 do 14:35
wtorek 7:00 do 16:00
środa 7:00 do 14:35
czwartek 7:00 do 14:35
piątek 7:00 do 14:35

Rejestracja do poradni odbywa się wyłącznie na podstawie skierowania.
W przypadkach pilnych o terminie wizyty decyduje lekarz.
Do Poradni Chorób Przenoszonych Drogą Płciową nie jest wymagane skierowanie.
Porady dla osób ubezpieczonych są świadczone nieodpłatnie.

W Wojewódzkiej Przychodni Dermatologicznej zapewniamy kompleksową opiekę wraz z pełną diagnostyką, leczeniem zachowawczym i zabiegowym chorób skóry, włosów i paznokci. Placówka w swoim działaniu łączy wieloletnią praktykę i doświadczenie zawodowe z najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Posiadamy najdłuższe w regionie doświadczenie w zakresie światłolecznictwa. Do fototerapii wykorzystujemy system terapeutyczny służący do naświetlania całego ciała (lampa PUVA) oraz terapii lokalnej. Znajdujące się na wyposażeniu przychodni urządzenie do kriochirurgii, laser, elektrokoagulator, videodermatoskop skutecznie podnoszą jakość świadczonych przez placówkę usług.

W strukturze przychodni funkcjonuje Poradnia Chorób Przenoszonych Drogą płciową. Jest to jedyna taka poradnia w naszym województwie. Zatrudniony personel został wyszkolony w rozpoznawaniu i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową.

Wszystkie zmiany skórne chorobowo zmienione oraz choroby przenoszone drogą płciową leczone są bezpłatnie w oparciu o kontrakt z NFZ. Leczenie zabiegowe zmian skórnych z zakresu dermatologii estetycznej nie wchodzi w zakres usług finansowanych przez NFZ.

Jak przygotować się do badań laboratoryjnych

 

Zdjęcie korytarza - recepcja Zdjęcie gabinetu - fotel i wyposażenie Fotel i wyposażenie dermatologiczne Wejście do przychodni